W dniu  28 grudnia 2017r. nasi najmłodsi chórzyści z Parafii w Wiśle Jaworniku wzięli udział we wspólnym kolędowaniu pt.  „Dzieci śpiewają kolędy”, który  jak co roku odbywa się w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Nasi mali parafianie byli jednym  spośród 8 zespołów, który pod czujnym okiem pani dyrygent – Patrycji Czyż wykonał trzy piękne utwory: Przyszedł na świat, Dla nas On przyszedł tu  i W żłobie leży. 

Na uwagę zasługuje również fakt, że dzieci występujące w chórku od grudnia br. mają swoją własną nazwę – Drużyna Pana i koszulki, na których widnieje bardzo czytelne logo. Prezentuje ono ręce wzniesione wysoko ku górze, z których unoszą się nutki pod krzyż Jezusa Chrystusa. Krzyż stanowi centralną część logo, gdyż właśnie dla Jezusa dzieci chcą śpiewać.

Występ naszych chórzystów był nie tylko bardzo udany i wzruszający, ale niósł również refleksyjne przesłanie i dobrą nowinę.

Naszym małym chórzystom gratulujemy pięknego występu i życzymy im dużo wytrwałości oraz czerpania radości w służbie Panu Bogu.