Ogłoszenia parafialne – 11.12.2022

3.niedziela ADWENTU

Przygotujcie na pustyni drogę Pańską. Oto Wszechmocny, Pan przychodzi w mocy..
Iz 40,3.10

 1. Jutro, w poniedziałek zapraszamy na spotkanie dla kobiet o 18.00
 2. W najbliższą środę kolejne Tygodniowe nabożeństwo Adwentowe o godz. 17.00, które będzie połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą. Kazanie wygłosi ks. Łukasz Gaś z Cieszyna.
 3. W czwartek próba zespołu o 18.45.
 4. W piątek wigilijkowe spotkanie młodzieży o 17.00.
 5. W sobotę próba chórku dziecięcego o 9.00
 6. W niedzielę za tydzień 18 grudnia nabożeństwo o 9.00, będzie połączone ze spowiedzią i komunią świętą, na które w szczególności zapraszamy seniorów naszej Parafii. Równolegle z nabożeństwem szkółka niedzielna dla dzieci. Po nabożeństwie zapraszamy seniorów na poczęstunek w jadalni.
 7. Także w przyszłą niedzielę o 14.00 odbędzie się Gwiazdka dla dzieci. Kolekta z dzisiejszego nabożeństwa będzie w całości przeznaczona na paczki dla dzieci.
 8. Dziękujemy wszystkim paniom za pomoc przy pieczeniu ciasteczek w miniony czwartek. Zwracamy się z prośbą o pomoc także w najbliższy wtorek od 8.30.
 9. W piątek 16 grudnia w kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się koncert kolędowy w wykonaniu zespołu TGD. Bilety do nabycia w kancelarii w Cieszynie.
 10. Polecamy kalendarze: jednoplanszowe, kalendarze szwajcarskie, z wyrywanymi kartkami, kalendarze książkowe oraz dodatek Z Biblią na codzień. Są także świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom oraz opłatki wigilijne.
 11. W przyszłym roku planujemy zorganizować kolejną wycieczkę parafialną, tym razem w Karkonosze
  w dniach 16-18 czerwca. By uniknąć stale rosnących kosztów mamy już wstępne rezerwacje, które musimy potwierdzić początkiem stycznia. Dlatego przyjmujemy zgłoszenia wraz z obowiązkową zaliczką do końca grudnia. Szczegóły na plakatach.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

polecamy nagranie kazania link