Ogłoszenia parafialne – 4.12.2022

2. NIEDZIELA ADWENTU 

Wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się odkupienie wasze.
Łk 21,28

 1. Dziś po nabożeństwie zapraszamy na spotkanie przy kawie i ciastku w nowo wyremontowanej jadalni. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten remont, za wszelką pomoc, Dziękujemy też za waszą ofiarność. Zebraliśmy w sumie 8.652,21zł
 2. W najbliższą środę Tygodniowe nabożeństwo Adwentowe o godz. 17.00. Kazanie wygłosi mgr teol. Adam Bujok, praktykant diecezjalny.
 3. W czwartek próba zespołu o 18.45.
 4. W piątek zapraszam konfirmantów o 15.30, a później młodzież na 17.00
 5. W sobotę próba chórku dziecięcego, grupa młodsza o 9.00, a starsza o 9.45
 6. W niedzielę za tydzień 11 grudnia nabożeństwo o 9.00, będzie połączone ze spowiedzią i komunią świętą. Równolegle z nabożeństwem szkółka niedzielna dla dzieci.
 7. W piątek 16 grudnia w kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się koncert kolędowy w wykonaniu zespołu TGD. Bilety do nabycia w kancelarii w Cieszynie.
 8. Polecamy już jednoplanszowe, kalendarze szwajcarskie, z wyrywanymi kartkami, kalendarze książkowe oraz dodatek Z Biblią na codzień. Są także świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom.
 9. W przyszłym roku planujemy zorganizować kolejną wycieczkę parafialną, tym razem w Karkonosze
  w dniach 16-18 czerwca. By uniknąć stale rosnących kosztów mamy już wstępne rezerwacje, które musimy potwierdzić początkiem stycznia. Dlatego przyjmujemy zgłoszenia wraz z obowiązkową zaliczką do końca grudnia. Szczegóły na plakatach.
 10. Przyjmujemy zamówienia na ciasteczka świąteczne. Zamówienia można składać w kancelarii parafialnej.
 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.
 12. Z karty żałobnej podajemy, że zmarła śp. Alina Szalbot, zam. Wańkowska 9, przeżyła 66 lat. Termin pogrzebu będzie podany na klepsydrach.

polecamy nagranie kazania link