Ogłoszenia parafialne – 18.12.2022

 1. niedziela ADWENTU

 

Radujcie się w Panu zawsze; powtarzam, radujcie się! Pan jest blisko
Flp 4,4-5

 1. Dziś jeszcze o 14.00 Gwiazdka dla dzieci.
 2. W najbliższą środę kolejne Tygodniowe nabożeństwo Adwentowe o godz. 17.00, które będzie połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą. Kazanie wygłosi ks. Alfred Borski ze Skoczowa.
 3. W czwartek próba zespołu o 18.45.
 4. W Wigilię 24 grudnia nabożeństwo o 22.00
 5. W Boże Narodzenie, nabożeństwo o 10.00 połączone ze świąteczną ofiarą. Równolegle
  z nabożeństwem szkółka niedzielna dla dzieci
 6. W drugim dniu świąt Bożego Narodzenia nabożeństwo rodzinne o 9.00
 7. Już dziś zapraszamy na koncert kolęd w naszej kaplicy w środę 28 grudnia o 18.00. Wystąpią: Orkiestra Misyjna, Chór kościelny z Wisły i grupa śpiewacza Wańcy.
 8. W czwartek 29 grudnia nasz chórek wystąpi w Teatrze w Cieszynie w ramach koncertu Dzieci śpiewają kolędy. W kancelarii można nabyć bilety na ten koncert.
 9. Dziękujemy wszystkim paniom za pomoc przy pieczeniu ciasteczek w miniony wtorek. Wszystkie zamówienia będzie można odbierać od wtorku.
 10. Polecamy kalendarze: jednoplanszowe, kalendarze szwajcarskie, z wyrywanymi kartkami, kalendarze książkowe oraz dodatek Z Biblią na codzień. Są także świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom oraz opłatki wigilijne.
 11. W przyszłym roku planujemy zorganizować kolejną wycieczkę parafialną, tym razem w Karkonosze
  w dniach 16-18 czerwca. By uniknąć stale rosnących kosztów mamy już wstępne rezerwacje, które musimy potwierdzić początkiem stycznia. Dlatego przyjmujemy zgłoszenia wraz z obowiązkową zaliczką do końca grudnia. Szczegóły na plakatach.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

polecamy nagranie kazania link