Ogłoszenia parafialne – 24.04.2022

1 niedziela po Wielkanocy

Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.
1 P 1,3

 

 1. Bardzo dziękujemy za waszą ofiarność, za wszystkie kolekty, ofiary, regulowane składki kościelne. Ofiara w czasie nabożeństw Wielkanocnych wyniosła w sumie 3.708 zł. Na rzecz Ukrainy zebraliśmy jak dotąd w sumie 6.649 zł. Zachęcamy do dalszych wpłat.
 2. W najbliższą środę Wieczór ze Słowem Bożym o 18:00.
 3. W czwartek próba zespołu o 18:45
 4. W sobotę próba chórku dziecięcego o 09.00
 5. W niedzielę za tydzień, 1 maja będziemy obchodzić kolejną pamiątkę poświęcenia. Uroczyste nabożeństwo o godz 10.00, a kazanie wygłosi ks. Tymoteusz Bujok. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na poczęstunek.
 6. W tym roku chcemy również upiec kołocze. Zachęcamy do przynoszenia produktów, w szczególności jajek, mleka i masła. Kołocze będziemy sprzedawać w najbliższy piątek 15:00 – 17:00 i w sobotę od 9:00 do 12:00.
 7. Jeśli ktoś chciałby pomóc przy pieczeniu, sprzedaży, czy przy innych pracach przygotowawczych to prosimy o kontakt z kancelarią.
 8. W gronie Rady Parafialnej podjęliśmy decyzję, że chcemy w tym roku przeprowadzić malowanie i naprawę dachu i rynien. Jest to konieczne, by zabezpieczyć blachę przed korozją i naprawić przeciekające rynny. Jest to duże wyzwanie finansowe, dlatego zachęcamy do składania ofiar na ten cel. Można wpłacać na konto, w kancelarii, lub do skrzynki przy wejściu do kaplicy.
 9. Wciąż przyjmujemy zapisy na obóz dziecięcy z językiem angielskim i na wycieczkę w Góry Sowie.
 10. W niedzielę 15 maja będziemy mieli wyborcze zgromadzenie parafialne na którym będziemy wybierać delegatów do synodu diecezjalnego.
 11. Prowadzimy zbiórkę na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. Zbiórka potrwa do świąt Zesłania Ducha Świętego.

Polecamy nagranie kazania link