Ogłoszenia parafialne – 1.05.2022

2 niedziela po Wielkanocy

Ja jestem dobry Pasterz. Owce moje głosu mojego słuchają i Ja je znam, a one idą za mną.
 I Ja daję im żywot wieczny.
J 10,11a.27-28

 

 1. W najbliższą środę Wieczór ze Słowem Bożym o 18:00. Kontynuujemy studium Dziejów Apostolskich.
 2. W czwartek próba zespołu o 18:45
 3. W piątek spotkanie konfirmantów o 15.30 a po nim młodzieżówka o 17.00
 4. W sobotę próba chórku dziecięcego, grupa młodsza o 9.00 i starsza o 9.45
 5. W niedzielę za tydzień, 8 maja nabożeństwo o godz 9.00, będzie połączone ze spowiedzią i komunią świętą.
 6. W niedzielę 15 maja będziemy mieli wyborcze zgromadzenie parafialne na którym będziemy wybierać delegatów do synodu diecezjalnego. Dziś mija termin zgłaszania kandydatów.
 7. Musimy zamykać listę zgłoszeń na obóz dziecięcy z językiem angielskim. Zostało najwyżej kilka miejsc dla osób dochodzących.
 8. Lista miejsc na wycieczkę również prawie zapełniona. Udało nam się zwiększyć ilość miejsc o 10, więc zachęcamy do zapisów.
 9. Prowadzimy zbiórkę na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. Zbiórka potrwa do świąt Zesłania Ducha Świętego.
 10. W gronie Rady Parafialnej podjęliśmy decyzję, że chcemy w tym roku przeprowadzić malowanie i naprawę dachu i rynien. Jest to konieczne, by zabezpieczyć blachę przed korozją i naprawić przeciekające rynny. Jest to duże wyzwanie finansowe, dlatego zachęcamy do składania ofiar na ten cel. Można wpłacać na konto, w kancelarii, lub do skrzynki przy wejściu do kaplicy.
 11. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszego dzisiejszego święta. Dziękujemy za pomoc przy pieczeniu i sprzedaży kołoczy, za wszystkie przyniesione produkty.
 12. Po nabożeństwie zapraszamy na poczęstunek na placu, jest przygotowana grochówka i kiełbaski z grilla. Jest też kawa i herbata. Przy punkcie wydawanie jest też skrzynka na dobrowolne datki na pokrycie kosztów przygotowania posiłku.
 13. Z karty żałobnej podajemy, że w minionym tygodniu zmarł i pochowany został śp. Janusz Szlaur, który mieszkał przy ul. Wańkowskiej. Przeżył 58 lat.

Polecamy nagranie kazania link