Ogłoszenia parafialne – 27.03.2022

4 Niedziela pasyjna

Jeśli ziarnko pszeniczne które wpadło do ziemi, nie obumrze, pojedynczym ziarnem zostaje,
lecz jeśli obumrze, obfity owoc wydaje.
J 12,24

 

 1. Od jutra do środy będą się odbywały rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej. Grupa młodsza, (klasy 1-3) spotyka się o godz 8:30, a grupa starsza (klasy 4-8) o godz 10:00
 2. W środę tygodniowe nabożeństwo pasyjne połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą. Kazanie wygłosi ks. Piotr Sztwiertnia z Goleszowa.
 3. W czwartek próba zespołu o 18:45
 4. W piątek o godz. 17.00 młodzieżówka.
 5. W sobotę próba chórku dziecięcego, grupa młodsza o 9:00, a starsza o 9:45.
 6. W niedzielę za tydzień 3 kwietnia nabożeństwo o 09.00, będzie połączone ze spowiedzią i komunią świętą. Kazanie wygłosi ks. Tymoteusz Bujok.
 7. Parafia w Wiśle Malince zaprasza w przyszłą niedzielę 3 kwietnia na godz 17:00 na koncert pasyjny z modlitwą o pokój na Ukrainie.
 8. We wtorek 12 kwietnia zapraszamy na kolację paschalną. Wyjątkowe spotkanie wprowadzające w czas wielkanocny, które poprowadzi pastor Kazimierz Barczuk. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej.
 9. Przyjmujemy już także zgłoszenia na obóz z językiem angielskim oraz na wycieczkę parafialną w Góry Sowie. Szczegóły na plakatach. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej.
 10. W dalszym ciągu zachęcamy do składania ofiar na pomoc dla Ukrainy. Można wpłacać przelewem, bezpośrednio w kancelarii, lub do skrzynki przy wejściu do kaplicy.
 11. Zachęcamy także do akcji Skarbonka Diakonijna. Skarbonki można zabrać przy wyjściu
  z nabożeństwa.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

Polecamy nagranie kazania link