W dniach od 12 do 15 sierpnia odbywały się w naszej parafii Dni Dobrej Nowiny. Każdego dnia w sali szkółkowej gromadziło się ok. 50-60 dzieci. Program rozpoczynaliśmy od modlitwy i wspólnego śpiewu. Następnie Obieżyświat w interesujący sposób wprowadzał nas w tematykę spotkania. Dzieci poznawały rzeki płynące w Izraelu (Jordan, Charod, Kerit) i dowiadywały się jakie cuda miały tam miejsce. Po pracach plastycznych przechodziliśmy do jadalni, gdzie czekały na nas ciasta, kanapki z nutellą, chrupki, owoce i napoje. Potem najmłodsi mogli dać upust nagromadzonej energii w czasie różnych konkurencji sportowych i gier. Dodatkową atrakcją była wizyta strażaków z OSP Wisła Jawornik, którzy prowadzili szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, a także zabawy z wodą.
Trochę inaczej wyglądał czwartek, kiedy to wyruszyliśmy na wycieczkę na '' Czupel".
Wyprawa zakończyła się rozdaniem nagród za zdobyte odznaki turystyczne (pieczątki) oraz obiadem w formie pizzy.
Natomiast w niedziele 18 sierpnia w czasie nabożeństwa dzieci zaśpiewały dwie piosenki szkółkowe, a zborownicy mogli obejrzeć prezentację zdjęć z DDN.
Jesteśmy Bogu wdzięczni za Jego ochronę, prowadzenie i właściwą pogodę. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizacje DDN, wspierali nas modlitewnie i finansowo. Mogliśmy doświadczyć tego, że Ojciec w niebie "potrafi daleko więcej uczynić ponad to wszystko, o co prosimy albo o czym myślimy" (Efez. 3,20b).