W sobotę 18 października 2014 odbył się w Zabrzu 16 Ewangelicki Turniej Piłki Halowej o puchar ks. Andrzeja Hauptmanna. Jak czytamy na stronie organizatorów: “Tegoroczny Turniej był jednym z najlepiej przeprowadzonych, zagranych i wykorzystanych w jego historii. Gościem turnieju był ks. bp. Marian Niemiec, biskup diecezji katowickiej, obecna była pastorowa Eugenia Hauptmann, żona śp. ks. Andrzeja Hauptmana.

 

W turnieju wzięło udział 16 zespołów (6 juniorskich i 10 seniorskich)

Nasza drużyna juniorów składająca się przeważnie z tegorocznych konfirmantów zajęła w turnieju 3 miejsce.

W meczu o trzecie miejsce pokonała drużynę z Parafii Międzyrzecz 2:1.

 

Zwycięzcy w kategorii juniorów:

 

1. Wisła

2. Goleszów

3. Wisła-Jawornik

4. Międzyrzecze

5. Brenna-Górki

6. Pszczyna

 

Serdecznie gratulujemy naszej drużynie. W czasie niedzielnego nabożeństwa drużyna zaprezentowała zdobyty puchar i dyplom.

Z tego miejsca serdecznie dziękuję p. Romanowi Niemczykowi za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Zabrza.