W piątkowy wieczór kaplica w Wiśle-Jaworniku wypełniła się po brzegi, w głównej mierze młodymi ludźmi. Mega spotkanie młodzieży z diecezji cieszyńskiej było równocześnie połączone z inauguracją XI Zimowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży Ewangelickiej.

Wszystkich zebranych przywitał ks. Zdzisław Sztwiertnia, gospodarz miejsca oraz zarazem organizator XI Zimowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży Ewangelickiej. Słowa pozdrowienia do uczestników i zawodników skierował ks. Grzegorz Giemza, Ogólnopolski Duszpasterz Młodzieży oraz burmistrz Wisły, Jan Poloczek.

Uwielbienie poprowadził zespół z Wisły Centrum, ks. Marek Michalik przeprowadził rozmowę z czterema osobami, którym zadawał pytania dotyczące sportu, ich zainteresowań oraz autorytetów. Artur Fryda podzielił się z uczestnikami swoimi refleksjami na temat historii, w której Jezus nakazuje uczniom zarzucić sieci, a te zapełniają się rybami. Wskazywał na postawę uczniów, którzy po tym wydarzeniu zostawili wszystko i podążyli za Jezusem, by go naśladować. Wyświetlony również został teledysk do piosenki "Secret Ambition" Michaela W. Smitha. Po zakończeniu spotkania wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na pieczenie kiełbasy przy ognisku.