W niedzielę, 30 kwietnia, już po raz 34. nasza Parafia obchodziła doroczne święto pamiątki poświęcenia kaplicy w Wiśle Jaworniku. Kazanie wygłosił ks. bp dr Adrian Korczago na tekst z księgi proroka Ezechiela rozdział 34, 1.2.10 - 16.31. Podczas nabożeństwa liturgię prowadził proboszcz ks. Zdzisław  Sztwiertnia, a także wystąpił zaproszony chór z Goleszowa oraz miejscowy parafialny chór. Cieszyło nas liczne grono współwyznawców z bliska i daleka. 

Tradycyjnie już, po zakończonym nabożeństwie, zarówno parafianie, jak i zaproszeni goście mogli zakupić upieczone przez panie z Jawornika kołacze. Wszyscy obecni zostali również zaproszeni na piknik parafialny, podczas którego można było spróbować grochówki, kiełbasek z grilla, chleba ze smalcem i kołaczy, a dzieci mogły pobawić się w dmuchanym zamku. Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy zorganizowaniu naszego parafialnego święta. Za dary do wypieku kołaczy, pomoc w piekarni, rozstawienie namiotów, nagłośnienie nabożeństwa. Bogu Wszechmogącemu dziękujemy za Jego błogosławieństwo i pogodę.