1 maja obchodziliśmy 28. rocznicę założenia i poświęcenia naszego kościoła. Pomimo niesprzyjającej pogody, do naszej kaplicy dotarło wiele osób, by dziękować Bogu za wszystkie lata błogosławieństwa dla naszej parafii. W nabożeństwie wzięli udział goście - chór z Trzanowic z Republiki Czeskiej, który zaśpiewał pieśni w języku polskim i czeskim, również nasz parafialny chór usłużył śpiewem podczas nabożeństwa. Słowo Boże zwiastował proboszcz trzanowickiej parafii - ks. Tomasz Tyrlik, przypominając wszystkim zebranym o tym, by aktywnie budować wspólnotę wierzących, działać na rzecz rozwoju parafii. Skłaniał też do refleksji nad własnym życiem i naszym stosunkiem do Boga - czy chcemy Mu służyć i dla Niego żyć?

Po nabożeństwie można było kupić tradycyjnie na tę okazję upieczone kołacze. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie naszej parafialnej uroczystości.