Ogłoszenia parafialne – 5.11.2023
22. Niedziela po trójcy świętej

Zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza.
1 J 5,4

 1. W środę wieczór ze Słowem Bożym o 18.00, kontynuujemy studium Objawienia Jana.
 2. W czwartek próba zespołu o 18.45.
 3. W piątek spotkanie młodzieży o 17.00
 4. W sobotę próba chórku dziecięcego o 09.00. Wspólna próba obu grup, bo w niedzielę za tydzień chórek będzie śpiewał w Ustroniu.
 5. W niedzielę za tydzień 12 listopada nabożeństwo o godz. 09.00. Równolegle z nabożeństwem szkółka niedzielna dla dzieci.
 6. W sobotę 11 listopada zapraszamy wszystkie panie na jesienną konferencję do Dzięgielowa. Szczegóły na plakacie.
 7. Również 11 listopada po południu zapraszamy panów na diecezjalną konferencję do Wisły Malinki. Szczegóły i informacja o zgłoszeniach na plakatach.
 8. Centrum Misji i Ewangelizacji zaprasza na konferencję Duszpasterskie Progressio pod hasłem "Sztuka czynienia pokoju, czyli co tu robić, gdy nadciąga konflikt?", o relacjach w rodzinie, pracy, kościele. Konferencja odbędzie się 18 listopada, w godzinach od 15.00 do 17.00, w Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie.
 9. Do przyszłej niedzieli trwa akcja Prezent pod choinkę polegająca na przygotowaniu paczki w pudełku po butach dla dzieci na Ukrainie, w Rumuni. Ulotki są przy wyjściu z kaplicy.
 10. W przyszłą niedzielę kończymy także akcję Kromka chleba dla bliźniego, prosimy o przynoszenie kopert do kancelarii.
 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i dalszego prowadzenia w życiu.

polecamy nagranie kazania link