Ogłoszenia parafialne – 20.11.2022

NIEDZIELA WIECZNOŚCI

 

Niech biodra wasze będą przepasane i świece zapalone.
Łk 12,35

 1. Jutro zebranie Rady Parafialnej o 18.00.
 2. W najbliższą środę Wieczór ze Słowem Bożym o 18.00. Rozpoczynamy studium księgi Objawienia Jana.
 3. W czwartek próba zespołu o 18.45
 4. W piątek spotkanie młodzieży o 17.00
 5. Także w piątek spotkanie dla mężczyzn. Tym razem będzie to spotkanie uwielbiające. Będziemy uwielbiać Pana Boga naszą pracą, chcemy zrobić trochę prac przy remoncie jadalni, zapraszamy od 19.00
 6. W najbliższą sobotę próba chórku, grupa młodsza o 9.00, a starsza o 9.45
 7. W niedzielę za tydzień 27 listopada nabożeństwo o 9.00, będzie połączone ze spowiedzią i komunią świętą. Równolegle z nabożeństwem szkółka niedzielna dla dzieci.
 8. W przyszłą niedzielę 27 listopada w kilkunastu kinach w Polsce, m.in w Bielsku Białej będzie można zobaczyć pierwsze odcinki serialu Chosen. Polecamy.
 9. W przyszłym roku planujemy zorganizować kolejną wycieczkę parafialną, tym razem w Karkonosze
  w dniach 16-18 czerwca. By uniknąć stale rosnących kosztów mamy już wstępne rezerwacje, które musimy potwierdzić początkiem stycznia. Dlatego przyjmujemy zgłoszenia wraz z obowiązkową zaliczką do końca grudnia. Szczegóły na plakatach.
 10. Kończymy akcje charytatywne Prezent pod choinkę oraz Kromka chleba dla bliźniego, dziękujemy za wszystkie przyniesione prezenty i koperty.
 11. Przyjmujemy już zamówienia na ciasteczka świąteczne. Zamówienia można składać w kancelarii parafialnej.
 12. Remont jadalni wkracza w ostatnią fazę, czeka nas już malowanie i prace wykończeniowe. Niestety chyba nie uda nam się zdążyć do przyszłej niedzieli. Bardzo dziękujemy też za wszystkie ofiary na ten cel. Można dalej wpłacać na konto bądź do skrzynki przy wejściu do kaplicy.
 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

Polecamy nagranie kazania link