Ogłoszenia parafialne – 12.06.2022

ŚWIĘTO TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Łaska Pana Jezusa Chrystusa i miłość Boga i społeczność Ducha Świętego niech będzie z wami wszystkimi.
2 Kor 13,13

 1. Jutro zapraszamy na spotkanie dla kobiet o 18.00. Gościem będzie Janina Gazda, która opowie o swojej służbie w Chinach.
 2. Także jutro o 19.30 spotkanie konfirmantów
 3. W najbliższą środę Wieczór ze Słowem Bożym o 17:00. Tym razem spotkanie przy ognisku, gościem będzie Ilona Hajewska.
 4. W czwartek najbliższy Parafia w Ustroniu zaprasza na nabożeństwo przy kamieniu na Równicy o 10.00. Kazanie wygłosi ks. Dariusz Lerch.
 5. W piątek i sobotę zapraszamy na Wyprawę ojców z synami. W programie wycieczka po górach, nocowanie w namiotach, wspólny mecz piłki nożnej i wspólny czas rozmów o roli ojca i syna. Zgłoszenia do jutra w kancelarii
 6. W sobotę 18 czerwca zapraszamy na wieczór z Panem Bogiem przy ognisku o godz. 18:00
 7. W niedzielę za tydzień, 19 czerwca nabożeństwo o godz 9.00 połączone ze spowiedzią i Komunią Świętą. W czasie nabożeństwa prezentacja konfirmantów. Równolegle z nabożeństwem szkółka niedzielna dla dzieci.
 8. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Cieszynie zaprasza na Pamiątkę Poświęcenia kościoła ap. Piotra i Pawła w Zamarskach. Uroczyste nabożeństwo rozpocznie się o godz. 10.30, które poprzedzi poranek pieśni o godz. 10.00. Kazanie wygłosi ks. sen. Janusz Kożusznik z Hawirzowa.
 9. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Goleszowie serdecznie zaprasza na nabożeństwo w leśnym kościele na "Spowiedzisku" w Lesznej Górnej połączone ze Spowiedzią i Komunią Świętą w niedzielę 19 czerwca o godz. 15:00.
 10. Dziękujemy za ofiary na malowanie dachu. Można wpłacać na konto, w kancelarii, lub do skrzynki przy wejściu do kaplicy.
 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

Polecamy nagranie kazania link