Ogłoszenia parafialne – 30.05.2021

Święto Trójcy Świętej

Łaska Pana Jezusa Chrystusa i miłość Boga, i społeczność Ducha Świętego
niech będzie z wami wszystkimi.
2 Kor 13,13

 1. Zakończyliśmy zbiórkę na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. Dziękujemy za wszystkie ofiary, zebraliśmy w tym roku 3.750zł.
 2. W środę Wieczór ze Słowem Bożym o 18.00, kolejna część studium Dziejów Apostolskich
 3. W najbliższy czwartek 3 czerwca Parafia w Ustroniu zaprasza na nabożeństwo przy kamieniu na Równicy o godz. 10.00. Kazanie wygłosi ks. Janusz Staszczak z Koszalina.
 4. W sobotę próba chórku dziecięcego. Grupa młodsza o 09.00 i starsza o 09.45.
 5. W niedzielę za tydzień 6 czerwca nabożeństwa o 8.45 i o 10.15, oba połączone ze spowiedzią
  i Komunią Świętą. Równolegle z nabożeństwami szkółki niedzielne - o 8.45 szkółka dla grupy starszej,
  a o 10.15 dla grupy młodszej.
 6. Organizujemy kolejną pomoc dla Romów na Podhalu. Można przynosić: buty, czystą odzież, pościel, koce, sprawne rowery, pralki typu Frania, dywany, zabawki. Rzeczy zbieramy w tym tygodniu od poniedziałki do środy. W środę wieczorem od 19.00 chcemy przeglądnąć, uporządkować i spakować przyniesione rzeczy, jeśli ktoś chciałby w tym pomóc to serdecznie zapraszamy.
 7. W czasie wakacji od 19 do 29 lipca organizujemy obóz z językiem angielskim. Szczegóły na stronie internetowej, można się zgłaszać w kancelarii.
 8. Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie zaprasza na Wakacje z Biblią dla dorosłych. Szczegóły na stronie internetowej.
 9. W dniach 10-12 września organizujemy wycieczkę w Pieniny. Planujemy m.in. wycieczki w góry, rejs statkiem po jeziorze Czorsztyńskim i zwiedzanie skansenu kolejowego w Chabówce. Szczegółowy plan wycieczki na stronie internetowej i facebook’u. Zgłoszenia wraz z wpisowym do 20 czerwca.
 10. Dziś do odebrania najnowszy numer Zwiastuna.
 11. W czasie wszystkich nabożeństw i spotkań prosimy o przestrzeganie dystansu społecznego, dezynfekowanie rąk i zasłanianie ust i nosa.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

Polecamy również nagranie kazania link