19 niedziela po Trójcy Świętej - 18 października 2020

Hasło tygodnia: Uzdrów mnie Panie, a będę uzdrowiony, wybaw mnie, a będę wybawiony
Jr 17,14

1. Od soboty 17.10 Powiat Cieszyński jest w tzw. strefie czerwonej. Zgodnie z przepisami państwowymi w kościołach może być 1 os na 7m2. Z korytarzem i ewentualnie salką u nas jest to do 50 osób. Osoby starsze, prosimy o przemyślenie pozostania w domu. Zgodnie z zaleceniami Władz naszego Kościoła czasowo rezygnujemy z Komunii w nabożeństwie i zawieszamy próby chórku dziecięcego. Sytuacja jest dynamiczna, dlatego nie chcemy podejmować deklaracji na dłuższą przyszłość. Prosimy o śledzenie informacje na stronie internetowej i facebook’u.
 
2. W niedzielę za tydzień (25.10) nabożeństwo o godz. 09:00. Równolegle z nabożeństwem szkółka niedzielna. Chcemy także nagrywać nasze nabożeństwa i umieszczać na stronie internetowej. Postaramy się jak najszybciej umieścić dzisiejsze nabożeństwo, a od przyszłej niedzieli nagrane kazania w wersji audio.
 
3. Nabożeństwa wracają do TVP. W każdą niedzielę transmisja z jednego z naszych kościołów o godz 15:50 w TVP3. U nas nagranie 6 listopada i emisja 8.11.
 
4. W najbliższą środę nie będzie wieczoru ze Słowem Bożym. Pani Ilona Hajewska, która miała być obecna nagrała swój wykład, który będzie można oglądnąć. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
 
5. W najbliższy piątek o 17:00 spotkanie dla konfirmantów, uczniów obecnej klasy 8 Szkoły Podstawowej.
 
6. Także w piątek o 20.00 spotkanie dla mężczyzn.
 
7. Na wszystkich spotkaniach, nabożeństwach zasłaniajmy usta, dezynfekujmy ręce, zachowujmy dystans.
 
8. CME zachęca do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę” Bliższe informacje w kancelarii parafialnej i na stronie www.cme.org.pl