Ogłoszenia parafialne – 06.06.2021

1 Niedziela po Trójcy św.

Kto was słucha, mnie słucha, a kto wami gardzi, mną gardzi.
Łk 10,16

 1. Wczoraj zostały zawiezione wszystkie rzeczy dla Romów na Podhalu. Bardzo dziękujemy, że po raz kolejny tak licznie włączyliście się w tą akcję.
 2. W środę Wieczór ze Słowem Bożym o 18.00, spotkanie na temat Izraela poprowadzi Emanuel Machnicki
 3. Konfirmantów zapraszam w tym tygodniu na spotkania w środę i w piątek o 15.30.
 4. W sobotę nie będzie próby chórku dziecięcego.
 5. W niedzielę za tydzień 13 czerwca nabożeństwa o 8.45 i o 10.15. W nabożeństwie o 10.15 odbędzie się prezentacja tegorocznych konfirmantów. Równolegle z nabożeństwami szkółki niedzielne - o 8.45 szkółka dla grupy starszej, a o 10.15 dla grupy młodszej.
 6. W niedzielę za tydzień po nabożeństwie o 10.15 odbędzie się spotkanie rodziców tegorocznych konfirmantów.
 7. W dniach 25-26 czerwca w Wiśle Czarne odbędzie się Sztafeta Rowerowa wokół Jeziora Czerniańskiego. Chcemy wystawić naszą drużynę, zachęcamy do zgłoszeń w kancelarii parafialnej. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
 8. W czasie wakacji od 19 do 29 lipca organizujemy obóz z językiem angielskim. Szczegóły na stronie internetowej, można się zgłaszać w kancelarii.
 9. Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie zaprasza na Wakacje z Biblią dla dorosłych. Szczegóły na stronie internetowej.
 10. W dniach 10-12 września organizujemy wycieczkę w Pieniny. Planujemy m.in. wycieczki w góry, rejs statkiem po jeziorze Czorsztyńskim i zwiedzanie skansenu kolejowego w Chabówce. Szczegółowy plan wycieczki na stronie internetowej i facebook’u. Zgłoszenia wraz z wpisowym do 20 czerwca.
 11. W czasie wszystkich nabożeństw i spotkań prosimy o przestrzeganie dystansu społecznego, dezynfekowanie rąk i zasłanianie ust i nosa.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

Polecamy także nagranie kazania link