Ogłoszenia parafialne – 11.04.2021

1 niedziela po Wielkanocy

Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa
1 P 1,3

 1. Dziękujemy wszystkim za pomoc w sobotnich pracach porządkowych.
 2. W najbliższym tygodniu ze względu na sytuację w naszym kraju nie będzie planowanych spotkań: koła pań, wieczoru ze Słowem Bożym i spotkania dla mężczyzn.
 3. We wtorek o 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.
 4. W czwartek próba zespołu młodzieżowego o 18.00
 5. W sobotę próba chórku dziecięcego o 09.00 grupa młodsza i o 9.45 grupa starsza.
 6. W niedzielę za tydzień 18 kwietnia nabożeństwa o 8.45 i 10.15. Oba połączone ze spowiedzią
  i Komunią Świętą.
 7. Polecamy najnowszy numer Luteranina
 8. Rozpoczynamy zbiórkę ofiar na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. Zbiórka prowadzona w całym naszym Kościele ma wspomóc parafie w ich potrzebach remontowych.
 9. W najbliższym czasie znowu pojedzie transport z pomocą dla Romów. Jeśli ktoś chciałby przekazać jakieś ubrania w dobrym stanie to prosimy o przynoszenie do najbliższej środy na Parafię.
 10. Decyzją Rady Parafialnej chcemy rozbudować system wyświetlania w naszej kaplicy, docelowo wyświetlając także w korytarzu, a także przy specjalnych okazjach transmitując również obraz na zewnątrz. Zachęcamy do wsparcia tego projektu poprzez wpłaty w kancelarii lub do specjalnej skrzynki przy wejściu do kaplicy.
 11. Polecamy wszystkie nagrania kazań na naszym kanale na YouTube. Są tam także nagrania piosenek przygotowanych na Wielkanoc przez chórek Drużyna Pana i zespół młodzieżowy
 12. W czasie wszystkich nabożeństw i spotkań prosimy o przestrzeganie dystansu społecznego, dezynfekowanie rąk i zasłanianie ust i nosa.
 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.
 14. Z karty żałobnej podajemy, że w minionym tygodniu zmarkli”
  • Śp. Hermina Konderla, przeżyła 79 lat, zam. Branców 2, pogrzeb odbędzie się we wtorek 13 kwietnia o 13.00 na Groniczku
  • Śp. Jan Gajdzica, przeżył 69 lat, zam. Soszowska 16, pogrzeb odbędzie się w sobotę 17 kwietnia o 12.00 na Groniczku.

Polecamy nagranie kazania link