5 maja drużyna naszej młodzieżówki wzięła udział w turnieju siatkarskim w Dzięgielowie. Zespół składał się z 7 osób. Po dotarciu na miejsce zostaliśmy rozlosowani do grupy z Dzięgielowem i Skoczowem. Nasz pierwszy mecz z gospodarzami turnieju wygraliśmy pewnie 2-0 w setach. W kolejnym spotkaniu z faworytami turnieju – Skoczowem stawialiśmy dzielny opór w pierwszym secie, nieznacznie go przegrywając. W drugim było już niestety gorzej i zeszliśmy z placu boju pokonani 0-2. O tym, czy awansujemy do półfinałów miał decydować stosunek małych punktów z innymi drużynami. Niestety, lepsza w tym względzie od nas okazała się drużyna z Cisownicy. Odpadliśmy z rozgrywek, jednak wobec całkiem niezłego poziomu zawodów nie wypadliśmy źle. Zajęliśmy miejsca 5-6 na 9 drużyn. Zawody wygrała drużyna ze Skoczowa przed Bażanowicami. Z pewnością nie był to zmarnowany czas, lecz zachęca do dalszej pracy i gry na sobotnich spotkaniach na sali gimnastycznej. Następnym razem na pewno będzie lepiej.