4 niedziela po Trójcy Świętej 5 lipca 2020 r.

Hasło tygodnia:

Jedni drugich brzemiona noście, a tak wypełnicie zakon Chrystusowy.

Ga 6,2

Plan nabożeństw:

Niedziela 12 lipca – nab. o godz. 9.00

Dzisiaj o godz. 15.45 w TVP3 nabożeństwo z Kościoła w Toruniu.

 

Wszystkim jubilatom, którzy mieli urodziny w minionym tygodniu i w dniu dzisiejszym składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia.

 

Drogie siostry i bracia w Chrystusie!

Na konto Parafii:  61 1050 1096 1000 0001 0109 6428 INGBŚ

 można przekazywać ofiary i składkę parafialną przelewem jak dotychczas. Dziękujemy bardzo Parafianom, którzy już teraz przekazali na konto bankowe Parafii składkę kościelną za cały rok.

 

Zaproszenie:

Centrum Misji i Ewangelizacji zaprasza na 71. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie pod hasłem CDN. – w tym roku ONLINE. W dniach 5-12 lipca na kanale YouTube CME będą dostępne spotkania ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych o godz. 19:00, spotkania ewangelizacyjne dla dzieci, spotkania ewangelizacyjne dla #młodych 12+ o godz. 20:30, wykłady biblijne dla młodzieży i dorosłych, seminaria (tematyka biblijna, kulturowa, społeczna, psychologiczna i rodzinna). Będzie to również czas na modlitwę, pomoc duszpasterską i poradniczą na czacie oraz dostępna będzie internetowa księgarnia „Warto”. Szczegółowy program na www.cme.org.pl.

 

Modlitwa:

Jezu, w czasie swojej ziemskiej służby ukazałeś swoją moc, troskę o chorych, słabych i potrzebujących. Uzdrawiałeś ich dolegliwości fizyczne, psychiczne i duchowe.  Prosimy Cię, wesprzyj chorych na koronawirusa oraz tych, którzy potrzebują twojego uzdrowienia. Wspomóż wysiłki personelu medycznego, który z narażeniem własnego zdrowia otacza potrzebujących pomocą. Niech poczują Twoją uzdrawiającą moc poprzez opiekę lekarzy i pielęgniarek. 

Usuń strach, lęk i poczucie odosobnienia osób poddanych leczeniu lub przebywających na kwarantannie. Chroń ich rodziny i przyjaciół, obdarz pokojem wszystkich, którzy się o nich troszczą i ich kochają. Otocz nas swoją opieką i wypełnij nasze serca nadzieją. Amen