11 niedziela po Trójcy Świętej  12 sierpnia 2018 r.

Hasło tygodnia:

Bóg pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. 

1 P 5,5

Plan nabożeństw:

19 sierpnia – nabożeństwo o godz. 9.00 ze Spow. i Kom.Św.– ks. Zbigniew Kowalczyk

Spotkania:

W okresie wakacyjnym tygodniowe spotkania są zawieszone.

Wydawnictwa:

Do nabycia  „Luteranin” – cena 10.-

Do odebrania najnowszy 15-16 nr Zwiastuna

Jest również do nabycia książka Ilony Hajewskiej – „Obecność w której trwam” – rozmyślania na każdy dzień w cenie 35.-

Zaproszenia:

Parafia EA w Jaworzu serdecznie zaprasza na nabożeństwo w Kościele Leśnym na Polanie na zboczu Wysokiego, połączone z Komunią Świętą, które odbędzie się we wtorek 15 sierpnia o godz. 11:00. Zbiórka chętnych do wspólnego wyjścia o godz.9:30 na parkingu przy leśniczówce, powyżej hotelu „Jawor”
Parafia EA w Jaworzu również serdecznie zaprasza na 236 rocznicę Poświęcenia Kościoła w Jaworzu. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się 19 sierpnia o godz. 10:00 a Słowem Bożym służyć będzie bp Waldemar Pytel ze Świdnicy. Po nabożeństwie zapraszają na piknik parafialny jak również zaprasza na koncert, który odbędzie się w sobotę 18 sierpnia o 16.00 w kościele w Jaworzu z okazji 236 rocznicy poświęcenia kościoła.
Koncert w wykonaniu Bartosza Rzymana  - organy i Ilony Kalińskiej – flet. Wstęp wolny.

Parafia EA w Goleszowie zaprasza na Pamiątkę Poświęcenia Kościoła w środę 15 sierpnia o godz. 10:30. Słowem Bożym służyć będzie ks.Marcin Markuzel z Bładnic. Nabożeństwo poprzedzi poranek pieśni i muzyki religijnej o godz. 8:30
Parafia EA w Goleszowie zaprasza również na Pamiątkę Poświęcenia Kościoła w Godziszowie 19 sierpnia o godz. 10:30 Słowem Bożym służyć będzie ks. Łukasz Gaś z Cieszyna.

 

Wszystkim jubilatom, którzy mieli urodziny w minionym tygodniu i w dniu dzisiejszym składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia.

 

Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły prosimy o uregulowanie składki parafialnej. Jest ona niezbędna do tego by parafia mogła zachować płynność finansową.

Od 01 do 31 sierpnia ks. Zdzisław Sztwiertnia przebywa na urlopie. W sprawach duszpasterskich zastępują go księża z Wisły Centrum.