Drogie siostry i bracia w Chrystusie! 

Nasza Parafia Ewangelicko-Augsburska przyłącza się także do wielu proszących o wsparcie finansowe. Od miesiąca nie odbywają się nabożeństwa oraz spotkania.

Ponadto nasz „Dom Gościnny” jest pusty, wszystkie rezerwacje zostały odwołane, jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej. Nasi pracownicy wykonują prace porządkowe, biorą urlopy lub są w domach.

Dotkniętych obecnym stanem jest na pewno wielu odbiorców tej wiadomości. Zrozumiemy więc, jeżeli ktoś nie będzie mógł nam pomóc finansowo, ale zawsze może o nas dobrze pomyśleć, wesprzeć modlitwą oraz dobrym słowem i przyjechać do nas, gdy już wszystko minie.

Każda, choć mała wpłata, może nam także bardzo pomóc. Prosimy o nią.

Darowiznę na cele kultu religijnego można odliczyć od podatku dochodowego.

Na konto Parafii:  61 1050 1096 1000 0001 0109 6428 INGBŚ

 można przekazywać ofiary i składkę parafialną przelewem jak dotychczas. Dziękujemy bardzo Parafianom, którzy już teraz przekazali na konto bankowe Parafii składkę kościelną za cały rok. Będziemy wdzięczni za kolejne wpłaty. Bardzo to nam pomoże!

Mamy nadzieję, że epidemia szybko minie i będziemy mogli się wkrótce spotkać na naszych nabożeństwach i spotkaniach, a także serdecznie powitać w progach Domu Gościnnego.

niedzielę 26 kwietnia pragniemy zaprosić Was do odsłuchania na naszej stronie krótkiego, niedzielnego rozważania.

W imieniu Parafii: kurator Władysław Szalbot
Proboszcz  ks. Zdzisław Sztwiertnia